Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.
 
 
  
 
 AJANVARAUKSET JA  TIEDUSTELUT:
 
Tanja Soila
gsm 045-310 9550
tanja@natursole.net
homeopatia, iirisanalyysi,
meridiaanihieronta, energiahoito,
akupunktio harjoitushoidot 
 
Irja Laine
gsm 044-074 5620
irja.laine@gmail.com
irja@natursole.net
Klassinen hieronta, vyöhyketerapia,
vauvahieronta
Irja ottaa vastaan tiistaisin
 
Minna Sillantaka
gsm 040-700 5415
minna@mindez.fi
Koko kehon vyöhyketerapia,
Minna ottaa vastaan lauantaisin
 
Joni Paavilainen
gsm 050-5358557
joni@natursole.net
Kansanparantaja,
jäsenkorjaus,
akupuntio harjoitushoidot
Joni ottaa vastaan keskiviikkoisin.
  
 
Tero Koponen 
gsm 050-567 0483
tero@natursole.net
Energiahoito
Tero ottaa vastaan perjantaisin.
 

 

 HOIDOT
 

 

 

 

 

Homeopaatin vastaanotto myös skype-puhelun kautta;

http://homeopatia-tampere.fi/skype-vastaanotto/

 

 

 

Reiki/energiahoito kaukohoitona. Maksu omantunnon mukaan, (kuitenkin vähintään 20e/hlö). Kysy lisää
tanja@natursole.net